.

.

Нови 6PCS/Set Дома Декор Ретки Мини Кактус Свеќа Табела Чај Светлина Дом Градина Симулација на Растенијата Свеќа Декоративни Свадба Свеќи

Нови 6PCS/Set Дома Декор Ретки Мини Кактус Свеќа Табела Чај Светлина Дом Градина Симулација на Растенијата Свеќа Декоративни Свадба Свеќи

DEN 363.00 DEN 427.20

Количина на стоки
Достапно на барање


1 lot = = 6 парчиња
Големина За : 3.7*4.5 cm

Повеќе детали

Тип:
уметноста свеќа
Материјал:
Парафински Восок
Функција:
Обоени Пламен
Производот:
Општи Свеќа
Обликот:
Цвет
Број На Модел На:
s
Употреба:
Дома декорација
Рачно изработени:
Yes

Избор на купувачи