.

.

XINTOU Кристално Стакло Блок Лотос Цвет Метал Свеќа Носители Фенг Шуи Дома Декор Голема Tealight Свеќа Стојат Носителот Свеќници

XINTOU Кристално Стакло Блок Лотос Цвет Метал Свеќа Носители Фенг Шуи Дома Декор Голема Tealight Свеќа Стојат Носителот Свеќници

DEN 841.00 DEN 1530.24

Количина на стоки
Достапно на барање


XINTOU Кристал Свадби Свеќа Стојат Носители Јасно Ретки Свадба candelabra centerpieces Стакло Блок Свеќа Носителот Дома Декорација
Име : Лотос Цвет Светилник Материјали : заштита на Животната средина Кристал Боја : Како на Сликата Големина(cm) : 11.5 cm x 11.5 cm x 5.5 cm Димензии / Дијаметар на свеќа : 4 CM Пакет : Подарок Кутија Карактеристики : Светли и никогаш не се избледени Апликација : Декорација, уметничка колекција, благодарност, фестивал, birthday (роденден), бизнис, подарок, сувенири и активности слави итн. Внимание : Овој производ ќе покажуваат мали разлики поради различни серии, прикажување на разликите, рачни мерења и сл. Се надевам дека ќе може да се разбере.

Повеќе детали

Стил:
Европа
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
свадба свеќа носителот
Тип:
Свеќа Стојат
Бренд Име:
XINTOU
Употреба:
Свадби
Рачно изработени:
Yes
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Појавување На Свеќа:
Голема Tealight

Избор на купувачи