.

.

Бесплатен Превозот Злато Позлата Мода Ѓердан Earring Накит Сет,Елегантен Жени Благородна Златен Накит за Партиски&Свадби Топла Продажба

Бесплатен Превозот Злато Позлата Мода Ѓердан Earring Накит Сет,Елегантен Жени Благородна Златен Накит за Партиски&Свадби Топла Продажба

DEN 734.00 DEN 1439.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WS-0008
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
OUHE
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жени,Девојки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Свадба Постави
Злато:
Бела
Стил:
Романтични

Избор на купувачи