.

.

XingPuLanEr Обичај Прави Вистински Обвивка Кристал Sequined Душо Деколте Без Ракави Монтажни Катедрала Воз Свадба Фустани

XingPuLanEr Обичај Прави Вистински Обвивка Кристал Sequined Душо Деколте Без Ракави Монтажни Катедрала Воз Свадба Фустани

DEN 10332.00 DEN 10992.00

Количина на стоки
Достапно на барање


wy-приклучок-крај Xing Pu Lan Er Обичај прави Вистински Обвивка Кристал Sequined Душо Деколте без Ракави Монтажни Катедрала Воз Свадба Фустани
Големина На Табелата
Како Да Се Измери

Повеќе детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Воз Должина:
50cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Воз:
Катедрала/ Кралската Воз
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
WD40
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Декорација:
Beading,Sequined,Кристално
Бренд Име:
XingPuLanEr
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Organza и Tulle
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No

Избор на купувачи