.

.

Злато-Боја свадба прстени за Жените Ангажман Прстен дизајнер не ' Рѓосувачки Челик Накит трговија на Големо

Злато-Боја свадба прстени за Жените Ангажман Прстен дизајнер не ' Рѓосувачки Челик Накит трговија на Големо

DEN 143.52

Количина на стоки
Достапно на барање


18k Злато Позлатен свадба прстени за Жените Ангажман Прстен дизајнер не ' Рѓосувачки Челик Накит трговија на Големо
MOQ 1pcs Големина 6#/7#/8#/9# Тежина 3.9 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени
Големина во U. S. Стандард
Мерење
Обемот(mm)
Дијаметар(mm)
6
51.8
16.5
7
54.4
17.3
8
56.9
18.1
9
59.5
18.9
За Вашиот Референца

Повеќе детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
VQYSKO
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Површината Ширина:
6mm
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
CA1217
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Производи име:
свадба прстени за Жените Ангажман Прстен
Тежина:
3.9g
боја:
Виолетова,Зелена,Жолта,Црвена,Сина
Превозот начин:
ChinaPost ,DHL,UPS-от,Fedex
плаќање:
ТТ,WT ,LC,Кредитна картичка,Зачувам
Пакување:
1pcs во oppbag

Избор на купувачи