.

.

Женска 316L не ' Рѓосувачки Челик CZ Камен Прстени Ангажман Свадба Прстен трговија на Големо

Женска 316L не ' Рѓосувачки Челик CZ Камен Прстени Ангажман Свадба Прстен трговија на Големо

DEN 118.00 DEN 138.72

Количина на стоки
Достапно на барање


Женска 316 L не ' Рѓосувачки Челик CZ Камен Прстени Ангажман Свадба Прстен трговија на Големо
MOQ 1pcs Големина 6#/7#/8#/9#, Ширина : 6mm, Тежина : 3.9 g Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени
Големина во U. S. Стандард
Мерење
Обемот(mm)
Дијаметар(mm)
6
51.8
16.5
7
54.4
17.3
8
56.9
18.1
9
59.5
18.9
За Вашиот Референца

Повеќе детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
VQYSKO
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
CA1225
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
6mm
Функција:
Спиење Tracker
Производи име:
нерѓосувачки челик прстени
Тежина:
3.9g
Превозот начин:
ChinaPost ,DHL,UPS-от,Fedex
плаќање:
ТТ,WT ,LC,Кредитна картичка,Зачувам

Избор на купувачи