.

.

Uloveido Кубни Циркони Неколку Прстени Mens Женска Срцето Круна Свадба Ангажман Прстен Сребрена Боја Трговија На Големо Мода Накит J413

Uloveido Кубни Циркони Неколку Прстени Mens Женска Срцето Круна Свадба Ангажман Прстен Сребрена Боја Трговија На Големо Мода Накит J413

DEN 166.00 DEN 221.28

Количина на стоки
Достапно на барање


Uloveido Кубни Циркони Неколку Прстени Mens Женска Срцето Круна Свадба Ангажман Прстен Сребрена Боја Трговија На Големо Мода Накит J413
Uloveido Кубни Циркони Неколку Прстени Mens Женска Срцето Круна Свадба Ангажман Прстен Сребрена Боја Трговија На Големо Мода Накит J413
Uloveido Кубни Циркони Неколку Прстени Mens Женска Срцето Круна Свадба Ангажман Прстен Сребрена Боја Трговија На Големо Мода Накит J413

Повеќе детали

Прстен Големина:
4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Uloveido
Површината Ширина:
12mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Број На Модел На:
свадба прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
моден накит
Компатибилност:
моден накит
свадба прстени:
Фантазијата
Уникатен Жени:
Моден Кристал Накит
Пакување:
секој спакувани во една opp вреќа и organza торба
време на испорака:
во рок од 7 дена по плаќање
Потекло:
Кина Копното
Материјал:
сребро позлатен

Избор на купувачи