.

.

Бренд TracysWing Австриската Кристал 18KRGP златна Боја Прстени за Жените Циркони Мода здрава Против Алергии

Бренд TracysWing Австриската Кристал 18KRGP златна Боја Прстени за Жените Циркони Мода здрава Против Алергии

DEN 53.76

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Прстен Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 8, 9
Метална боја:
Роуз Златна Боја
Бренд Име:
TRACYSWING
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
RG90636
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
3.5 mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на купувачи