.

.

LUXUSTEEL Јасно Студ Обетки Брилијантен Круг Намали CZ Циркон Златна Боја од Нерѓосувачки Челик со Дебелина 3мм До 10мм За Жените/Девојка Bijoux

LUXUSTEEL Јасно Студ Обетки Брилијантен Круг Намали CZ Циркон Златна Боја од Нерѓосувачки Челик со Дебелина 3мм До 10мм За Жените/Девојка Bijoux

DEN 216.00 DEN 432.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Нашата Продавница Дома линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/517046
Продажба на Објект линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/sale-items/517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Повеќе детали

Метална боја:
3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10мм
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
LUXUSTEEL
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E1015
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Назад Наоѓање:
Нерѓосувачки Челик
Occassion:
Свадба ,Подароци, Партија
Стил:
earring мода накит
Style1:
2018 Нови Обетки
style2:
промет на големо со обетки
Style4:
моден студ обетки
Style5:
нерѓосувачки челик обетки
style6:
обетки за жени
Style7:
Кристал Earring

Избор на купувачи