.

.

Anel година Трендовски Кристал Обетки за Жените, Отворајќи Шарм Круг Линк Ѕвезда Сребрен Накит, Циркони Студ Обетки Подароци За Жени

Anel година Трендовски Кристал Обетки за Жените, Отворајќи Шарм Круг Линк Ѕвезда Сребрен Накит, Циркони Студ Обетки Подароци За Жени

DEN 214.00 DEN 285.12

Количина на стоки
Достапно на барање


ОБЕТКИ ДЕТАЛИ :
2014 Трендовски Кристал, Отворајќи Шарм Круг Линк Ѕвезда 925 Sterling Silver CZ Циркон Студ Обетки за Подарок За Жените Бесплатен Превозот Точка БР : N385 Големина : 11*11mm
Mainstone : Циркони
Камен Боја : бела
Материјал : 925 Sterling Silver
Позлата : Platinum Плетарство
Еколошки Стандард : Никел, Олово, Кадмиум слободни
Тежина : 2.15 g
Пакет : OPP вреќа
Подарок : Висок степен на сомот подарок перница
Anel 2016 година Трендовски Кристал Обетки за Жените, Отворајќи Шарм Круг Линк Ѕвезда Сребрен Накит, Циркони Студ Обетки Подароци За Жени
Anel 2016 година Трендовски Кристал Обетки за Жените, Отворајќи Шарм Круг Линк Ѕвезда Сребрен Накит, Циркони Студ Обетки Подароци За Жени
Anel 2016 година Трендовски Кристал Обетки за Жените, Отворајќи Шарм Круг Линк Ѕвезда Сребрен Накит, Циркони Студ Обетки Подароци За Жени

Повеќе детали

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Uloveido
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
обетки за жени
обетки за жени:
Обетки Мода Накит
Шарм Сребро Обетки:
Сребро Earring
Назад Наоѓање:
Yes
Пакување:
секој спакувани во една opp вреќа и organza торба
време на испорака:
во рок од 7 дена по плаќање
Потекло:
Кина Копното
Материјал:
сребро позлатен

Избор на купувачи