.

.

MOONROCY Бесплатен Превозот Кубни Циркони Мода Накит трговија на Големо Waterdrop се Зголеми Златна Боја Опал Кристал Обетки за Жените Подарок

MOONROCY Бесплатен Превозот Кубни Циркони Мода Накит трговија на Големо Waterdrop се Зголеми Златна Боја Опал Кристал Обетки за Жените Подарок

DEN 211.00 DEN 264.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Материјал : Увезени Еко-пријателски Легура& Кристал & Опал Бои : Како фотографии Големина на :
1.5*1.1 cm Тежина : 6g Функција :
Објектот употреба на Увезени Еко-пријателски Легури ,па тоа нема да исчезнат за долго време и нема да hypersusceptibility

Повеќе детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E0407
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
MOONROCY
Материјал:
опал
Поставување На Материјал:
опал
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Подарок За Свадба
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на купувачи