.

.

LUXUSTEEL 10pairs/многу Брилијантен Круг Намали Црна CZ Циркон Нерѓосувачки Челик Студ Обетки Големини 3мм До 10мм За Жените/Gril Bijoux

LUXUSTEEL 10pairs/многу Брилијантен Круг Намали Црна CZ Циркон Нерѓосувачки Челик Студ Обетки Големини 3мм До 10мм За Жените/Gril Bijoux

DEN 192.00 DEN 384.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Нашата Продавница Дома линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/517046
Продажба на Објект линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/sale-items/517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Повеќе детали

Метална боја:
3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10мм
Главниот Камен Боја:
Црна
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Пердув
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
E1009
Бренд Име:
LUXUSTEEL
боја:
Црна
Големина:
3MM To 10MM
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Нерѓосувачки Челик
Occassion:
Свадба ,Подароци ,Партија,Дневна
Стил:
обетки за жени
Style1:
Студ Обетки
style2:
промет на големо со обетки

Избор на купувачи