.

.

MOONROCY Кубни Циркони се Зголеми Златна Боја Сребрена Боја Мода Накит трговија на Големо Срце Обетки Кристал Љубители На Жените на Подарок

MOONROCY Кубни Циркони се Зголеми Златна Боја Сребрена Боја Мода Накит трговија на Големо Срце Обетки Кристал Љубители На Жените на Подарок

DEN 225.00 DEN 264.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Материјал : Увезени Еко-пријателски Легура & Австриската Кристал Боја : Како фотографии Големина : 1.2*1.2 см Тежина : 5g Функција :
Објектот употреба на Увезени Еко-пријателски Легури ,па тоа нема да исчезнат за долго време и нема да hypersusceptibility.

Повеќе детали

Метална боја:
Роуз Златна Боја, Платина Позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E0131
Бренд Име:
MOONROCY
Повод:
Партиски Ангажман Годишнината Подарок Свадба

Избор на купувачи