.

.

Висок Квалитет на Цинк легура Обоени Камен турски Накит Студ Обетки За Жените Гроздобер Круг Принцеза Куки Долго Earring

Висок Квалитет на Цинк легура Обоени Камен турски Накит Студ Обетки За Жените Гроздобер Круг Принцеза Куки Долго Earring

DEN 109.00 DEN 176.64

Количина на стоки
Достапно на барање


Се занимава Цена US$ 2.21 се Занимава Цена US$ 2.57 се Занимава Цена US$ 2.15 се Занимава Цена US$ 2.15 се Занимава Цена US$ 2.03 се Занимава Цена US$ 2.21 се Занимава Цена US$ 2.13 се Занимава Цена US$ 2.39
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Уплатата се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Превозот :
1) Превозот на Компанијата Проценува Време на Испорака за Следење Информации Продавачот за Испорака Метод 20-38 дена Не се достапни Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-50 дена Не се достапни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 19-39 дена(Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони.) www.ems.com.cn/english.html e Packet 12-20 дена www.ems.com.cn/english.html Ali Express Стандард Превозот 19-39 дена www.17track.net/Index En.html Ali Express Премиум Превозот 10-15 дена www.17track.net/Index En.html EMS 12-21 дена www.ems.com.cn/english.html Fedex ОДНОСНО 8-16 дена www.fedex.com DHL 6-13 дена www.dhl.com/en.html Correos Економија 23-39 дена www.17track.net/Index En.html
ЗАБЕЛЕШКА : Листата на транспорт време за повеќето земји вашата пратка може да потрае подолго време за да се дојде поради доцнењето во сопствени грешки и државни празници Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
2)Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 businness дена по вашата исплата е расчисти
3) ОПЕРАТОР на ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Повеќе детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
како Слика
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
AINAMEISI
is_customized:
Yes
Повод:
Партија/Ангажирање Годишнината/Свадбата
обложено боја:
Гроздобер злато

Избор на купувачи