.

.

PATAYA Мода Топла Зелена Оникс Обетки новодојдени Круг Природен Камен Студ Обетки Жените Свадба Сферични Обетки Накит

PATAYA Мода Топла Зелена Оникс Обетки новодојдени Круг Природен Камен Студ Обетки Жените Свадба Сферични Обетки Накит

DEN 96.00 DEN 119.52

Количина на стоки
Достапно на барање


PATAYA Мода Топла Зелена Оникс Обетки новодојдени Круг Природен Камен Студ Обетки Жените Свадба Сферични Earring Накит Детали за Производот Бренд : PATAYA Материјал : Природен Камен Природен камен не е ист како и секоја, текстура, исто така може да бидат различни. Ако има пукнатини, гребнатини се нормални. Имајте Боја Време : 2 Години Големина : ве Молиме Видете На Слика Носи Повод : Свадба/Ангажирање/Годишнината /Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Накит Одржување : Избегнувајте Хемикалии/Избегне Бања/Избегне Пот/Избегне Chrash/Избегне Влажност/ја избришат со Мека Крпа/Добро се Спаси/Замена Носи Овој накит спогодба со еу за животната средина барање за Испорака : Ние ќе го испратите вашиот производ во рок од 48 часа во зависност од вашата цел.превозот метод според вашиот избор на курирска компанија.Во принцип.ние нема да се промени курирска компанија.Ако не е несреќен случај.ние ќе го промени курирска компанија.ве молиме да се разбере. Повратни информации : 1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги.ве молиме да ја искористам за момент да ни остави posstive повратни информации со 5 ѕвезди.ние со задоволство ќе го стори истото за вас. 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение befor ќе го напушти неутрален или негативен фидбек.ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.

Повеќе детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Топката
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Бакар
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
PATAYA
is_customized:
No

Избор на купувачи