.

.

Vecalon Женски Круна обетки 2ct AAAAA Циркон Cz 925 Sterling silver Партија свадба Студ Обетки за жените мода накит

Vecalon Женски Круна обетки 2ct AAAAA Циркон Cz 925 Sterling silver Партија свадба Студ Обетки за жените мода накит

DEN 228.00 DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
vecalon
Број На Модел На:
E4
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Главниот Камен Големина:
7mm*7mm
Стил:
Романтични
Повод:
свадба/партија
Метал:
925 Sterling silver
Подарок за:
Девојка/жена/мајка

Избор на купувачи