.

.

beler 2 парчиња Црна Задна Врата Потпирач за Средно Складирање Кутија Сад Држачот За Хонда Договор 2008- 2010 2011 2012 ABS Пластика

beler 2 парчиња Црна Задна Врата Потпирач за Средно Складирање Кутија Сад Држачот За Хонда Договор 2008- 2010 2011 2012 ABS Пластика

DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Нова 2 парчиња Црна Задна Врата Потпирач за Средно Складирање Кутија Сад Држачот За Хонда Спогодба 2008-2012 ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : црна Материјал : високо квалитетна ABS Пластика Објект се вклучени :
Левата задна врата потпирач за складирање кутија 1 x
Десната задна врата потпирач за складирање кутија x 1 Компатибилен : за периодот 2008-2012 Хонда Спогодба ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) 3 M автомобилската двојно страна на лента, не е лесно да карпа. нема сепарација, без тресење, без бучава.
2) Трајни и добро направени, точни fitment и лесна инсталација.
3) Тоа може да меморија на вашиот телефон, да ја промените пари, Паркинг Картичка и други мали нешта.
4) Чувајте ги вашите потпирач за складирање во повеќе организиран облик, Таа, исто така, покажува новото толкување за вашиот живот и нова мода елемент за вашиот автомобил. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Повеќе детали

Бренд Име:
beler
Тип:
Потпирач За Кутија За Чување
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS Пластика
боја:
Црна
Материјал:
Високо квалитетна ABS Пластика
Компатибилен:
за Хонда Спогодба 2008 2009 2010 2011 2012

Избор на купувачи