.

.

Стомакот танц додатоци накит стомак танц хривнија еден танц накит стомак танц Нараквици

Стомакот танц додатоци накит стомак танц хривнија еден танц накит стомак танц Нараквици

DEN 219.84

Количина на стоки
Достапно на барање


За стомак танц додатоци : ткаенини : / Боја : злато,сребро Големина : слободен szie
Број : FM2042 детали за производот
: летаат шарм
: виси стомак танц хривнија бар
: злато, сребро.
: Големина одговара на сите
: 0.025 kg / лента
: fm2042
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ПЛАЌАЊЕ ______________________________________________________ Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ПРЕВОЗОТ ______________________________________________________
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.

Повеќе детали

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
FM2042
Танц додатоци:
накит
is_customized:
Yes

Избор на купувачи