.

.

Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Задните Трупот Усна Спојлер Авто Автомобил Задните Крила За Benz E-class W211

Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Задните Трупот Усна Спојлер Авто Автомобил Задните Крила За Benz E-class W211

DEN 6411.00 DEN 7454.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Задните Трупот Усна Спојлер Авто Автомобил Задните Крила За Benz E-class W211
Fitment
Одговара за Бенц W211
E-класа W211 Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Задните Трупот Усна Спојлер Авто Автомобил Задните Крила За Бенц W211 AMG

Повеќе детали

За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Мерцедес-Бенц Модел:
E-Class
Бренд Име:
JC SPORTLINE
Име На Модел:
JC-BE21109
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Дербито Спојлер
Производителот Дел Број:
Дербито Крило
Осветленост Дел Број:
Автомобил Задниот Спојлер Усна
Другиот Дел Број:
Заден Спојлер На Багажникот Крило
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Тип На Објект:
Спојлери

Избор на купувачи