.

.

BUHESHUI трговија на Големо 4.5 W Соларен Полнач Соларни ќелии Monocrystalline Соларен Панел Полнач За Мобилни Моќ Банка 165*165MM 10pcs/многу

BUHESHUI трговија на Големо 4.5 W Соларен Полнач Соларни ќелии Monocrystalline Соларен Панел Полнач За Мобилни Моќ Банка 165*165MM 10pcs/многу

DEN 4182.00 DEN 4752.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Трговија на големо! 4.5 W Соларен Полнач Соларни ќелии Monocrystalline Соларен Панел Полнач За Мобилни Моќ Банка 165*165 MM 10pcs/многу
Име : 6 V4.5 W Соларен Панел Дигитален Апарат
1. Monocrystalline силикон Епоксидна
2.Макс работа напон : 6 V
3.Макс работат на струјата : 0-750 MA
4.Моќност : 4.5 W
5.Големина : 165*165*3мм
Излез : USB2.0,

Повеќе детали

Број на Панели:
1
Количка За Соларен Панел:
No
Тип:
Соларен Панел
Големина:
165*165*3MM
Флексибилни Соларни Панел:
No
Бренд Име:
BUHESHUI
Број На Модел На:
4.5 W-6V
Max. Моќност:
4.5 W
Номиналниот Капацитет:
NO
is_customized:
Yes
Број на Клетки:
12
Материјал:
Monocrystalline Силикон

Избор на купувачи