.

.

Бесплатен Превозот 5pcs Модерна Апстракт Ѕид Уметност Маслото На Платно За Дневна Соба Дома Декорација Слики Пејзажот Зграда

Бесплатен Превозот 5pcs Модерна Апстракт Ѕид Уметност Маслото На Платно За Дневна Соба Дома Декорација Слики Пејзажот Зграда

DEN 1992.00 DEN 3759.36

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме големо снабдувач на маслото во Кина! Постојат стотици голема слика уметници тука. Тие ја сакаат уметноста, во животот и имаат посебни креативност. Ние боја за вашите слики и различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, итн. Се разбира, ние нудиме производ според вашите барања. Големи , искусни уметници, но најевтиниот цена која ќе го направи многу малку профит од секој сликарство !
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.5 см)
Големина 1 : 20x30cmx2,15x40cmx2,15x50cmx1
Големина на 2 : 25x40cmx2,20x50cmx2,20x60cmx1
Големина 3 : 30x50cmx2,25 x60cmx2,25x70cmx1
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.
Материјали/ Medium :
Т hick Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.

Повеќе детали

Големина (Инчен):
Големина 1, Големина 2, 3 Големина
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
OSM767
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела
Бојата И Обликот:
Жолта Црвена Цвет Маслото На Платно
is_customized:
Yes
Име:
OSM
Тип:
Handpainted

Избор на купувачи