.

.

Група Апстрактната Уметност Маслото Висок Квалитет Рака Насликани Дома Декор Ѕид Уметност Пејзаж Слики На Платно За Спална Соба

Група Апстрактната Уметност Маслото Висок Квалитет Рака Насликани Дома Декор Ѕид Уметност Пејзаж Слики На Платно За Спална Соба

DEN 2395.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис На Производот
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.
Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.
Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.
Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.
МЕШАНИ ЦЕЛ Е ДОСТАПЕН, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС. cn1000828444
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.5 см)
25x50cm+25x70cm+30x60cm+30*40 C M
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.
Материјали/ Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Име На Производ :
Бесплатен Превозот Апстрактната Уметност Маслото Висок Квалитет Рака Насликани Дома Декор Ѕид Уметност Маслото На Платно За Спална Соба
Слика Големина На :
25x50cm+25x70cm+30x60cm+30*40 C M
Вашето задоволство е нашата најголемата мотивација
Стил : Комбинација сликарство
Да Драги Купувачот
* Шема и боја : Како на сликата покажува
* Материјал : Платно
* Состојба : Нова
*Место на потекло : Кина
*Promoiton : Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
*Ознака На Производот : Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
*Клучни Зборови : 3 Панели слика Топла сликарство Топла сликарство
Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики .

Повеќе детали

Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Апстракт
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка на режимот:
Формулиран
Место на Потекло:
Шенжен Кина (Копно)
Syzygetic:
форма комбинација сет
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
Група Маслото На Платно
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted

Избор на купувачи