.

.

5pcs/set Модерна Апстракт Танчерка Брегот На Венеција, Градот рачно изработени Маслото Ѕид Декорација На Платно За бојадисана Уметност

5pcs/set Модерна Апстракт Танчерка Брегот На Венеција, Градот рачно изработени Маслото Ѕид Декорација На Платно За бојадисана Уметност

DEN 1809.00 DEN 3412.80

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте на нашата продавница
Ние сме големо снабдувач на маслото во Кина! Постојат стотици голема слика уметници тука. Тие ја сакаат уметноста, во животот и имаат посебни креативност. Ние боја за вашите слики и различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, итн. Се разбира, ние нудиме производ според вашите барања. Големи , искусни уметници, но најевтиниот цена која ќе го направи многу малку профит од секој сликарство !
МЕШАНИ ЦЕЛ Е ДОСТАПЕН, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС. cn1000828444
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.5 см)
Големина 1 : 25x40cmx2p,25x50cmx2p.25x60cmx1p
Големина на 2 : 30x50cmx2p,30x60cmx2p.30x70cmx1p
Големина 3 : 35x60cmx2p,35x70cmx2p.35x80cmx1p
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.
Материјали/ Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач . различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.

Повеќе детали

Големина (Инчен):
Големина 1, Големина 2, 3 Големина
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
OSM65
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
Група Маслото На Платно
is_customized:
Yes
Име:
OSM
Тип:
Handpainted

Избор на купувачи