.

.

Акварел Папагал Уметнички Дела Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Детска Соба Дома Декоративни Спална Соба Оркестарот Без Рамка

Акварел Папагал Уметнички Дела Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Детска Соба Дома Декоративни Спална Соба Оркестарот Без Рамка

DEN 159.00 DEN 295.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Големина (Инчен):
15x20Cm Без Рамка, 20x25Cm Без Рамка, 20x30Cm Без Рамка, 30x40Cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
ЕМА-S078
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Ерик и Може да
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Големина:
15*20 cm 20*25 cm 20*30 cm 30*40 cm
Големина во инчи:
8inch, 10inch, 12inch, 16inch
Материјал:
Памук Платно
Предност:
Обичај
Употреба:
Дома декорација, Бар декорација, Хотел декорација
Функција:
Издржливи, нема набори, точно боја, висока-одделение
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Монтажа Метод:
Двострано лепило Мал подарок со производот
Продажба Метод:
трговија на големо и на мало
Слика Стил:
Нордиските Расадник Уметнички Дела

Избор на купувачи