.

.

HD Печатени Платно ликовна Уметност Печати Lora Зомби Црвено Јава Худ Модерна Дома Декор Ѕид УМЕТНИЧКИ Слики Формулиран

HD Печатени Платно ликовна Уметност Печати Lora Зомби Црвено Јава Худ Модерна Дома Декор Ѕид УМЕТНИЧКИ Слики Формулиран

DEN 331.00 DEN 331.20

Количина на стоки
Достапно на барање


8348042033903647 новодојдени US $ 5.90
/парче US $ 6.60
/парче US $ 5.90
/парче US $ 12.50
/парче US $ 5.90
/парче US $ 5.90
/парче US $ 5.90
/парче US $ 5.90
/парче US $ 5.90
/парче US $ 5.90
/парче US $ 6.90
/парче US $ 5.90
/парче US $ 5.90
/парче US $ 6.90
/парче US $ 5.90
/парче US $ 5.90
/парче US $ 11.90
/парче US $ 12.50
/парче US $ 12.50
/парче US $ 8.20
/парче US $ 6.90
/парче US $ 5.90
/парче US $ 5.90
/парче US $ 9.90
/парче
h D Печатени Платно ликовна Уметност Печати Lora Зомби Црвено Јава Худ Модерна Дома Декор Ѕид УМЕТНИЧКИ Слики Формулиран
Известување Ние да се потрудиме да обезбеди точен опис и реални слики. Но бои може да се појави малку се различни за секој корисник поради индивидуални monitor settings. Откако постои било каков проблем, ве молам оставете ме порака или пратете ми е-Маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа. Оваа Слика е Печатени, не се Рачно Насликани! Корисничка Служба : Ние може да се обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така. Вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Можете да испраќате слики на сакате, како на цртан филм, филм, спорт. Да се осигура дека вие го добивате нашиот стоки без проблеми, ве молиме внесете точна адреса за испорака и името на примачот, откако стоки испорака не ќе биде во можност да ја промените адресата. И руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме ,што е многу важно. Нашиот бренд е Norlar. Ова е нашиот единствен авторизиран продавница. Нашата Специјална Услуга : Глобална агент регрутира , ОЕМ и ODM, Бренд за промоција на соработка.
Информации 1 Pieces frameless големина: 75x50cm, 45x30cm, 30x20cm И 60x40cm(1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчи) Пакетот Вклучува : дебела бисер памук цевка, платно слики. Постои 4 CM бела граница секоја страна за протегала и врамени платно печатење. Предност формулиран слика : Можете да го користите убава рамка за да декоративни сликарството и нека се повеќе убави.

Повеќе детали

Големина (Инчен):
45x30cm frameless, 75x50cm frameless, 30x20cm frameless, 60x40cm frameless
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
8014
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цртан филм
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
PICINST

Избор на купувачи