.

.

Платно Слики Печатени 4 Парчиња Сино Небо Снег Шума Ѕид Уметност Платно Слики За Дневна Соба и Спалната соба Дома Декор до-1283C

Платно Слики Печатени 4 Парчиња Сино Небо Снег Шума Ѕид Уметност Платно Слики За Дневна Соба и Спалната соба Дома Декор до-1283C

DEN 568.00 DEN 768.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Бренд нови 5 Панел HD печатени платно сликарство!
Cavas
Висока Светлина, Водоотпорен Влакна
Рамка
Имаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка . Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите.
Со Врамени значи сликата е протегала на дрвената рамка, подготвен да се откажам!
Не Врамени значи платно само, ќе биде валани брод.
Големина : size1 : 20cmx55cmx4pcs (8x22inchx4pcs) size2 : 30cmx80cmx4pcs (12x32inchx4pcs) size3 : 35cmx100cmx4pcs (14x40inchx4pcs)
Време На Испорака :
1.Количина
2. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7-15 дена
3. Количина над 100 парче/групи : 15-20days
Бесплатен Превозот :
Оваа содржина е Бесплатно испорачуван e Packet или Кина пост воздух парцела. Тоа обично трае 20-40days да пристигнат.
Dropshipping Поздрав!
Ние сме професионални сликарство печатење фабрика. Ние сме среќни да се направи dropshipping за вас! Ние може да се направи овие за вас
1. Ние обезбедуваме прилагодено печатење услуга. Ние можеме да ви помогне да се подели сликата за да одговара 5 панели платно ѕид уметност.
2. Dropship наредби директно на вашиот клиент.
3. Висок Квалитет, Извонредни Цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел.
4. Ние сме одговорни за било каква штета или изгубена!
За промет на големо со клиентите,ние обезбеди капка превозот услуга. ние ќе пакетот и се испорачуваат директно до вашиот клиент без било нашите информации, само со вашите информации. OEM наредби се добредојдени !
Ние сме во потрага напред за соработка со вас!
**Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис .

Повеќе детали

Големина (Инчен):
20cmx55cmx4, 30cmx80cmx4, 35cmx100cmx4
боја:
не врамени, со врамени
Рамка:
Yes
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Artsailing
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
до-1283C
Форма:
Во комбинација
Предмети:
Пејзаж
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Рамката на грбот или формулиран
Медиум:
Платно Печатење
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Избор на купувачи