.

.

Рачно насликани Палета нож сликарство sunflowers масло на платно модерна уметност уште живот за декор

Рачно насликани Палета нож сликарство sunflowers масло на платно модерна уметност уште живот за декор

DEN 3922.00 DEN 4560.00

Количина на стоки
Достапно на барање


100% Рака Насликани + 100% Задоволство + Висок Квалитет + Пари Quranteed
ЗА НАС :
Морски Градина Галерија, кој се наоѓа во Xiamen град, Кина.Ние сме специјализирани во creativing рака-насликани масла од 2008 година. Ние се собраа стотици одлични уметници,кој има повеќе од 10 години сликарство искуства, facous на апстрактни маслото,портрет слики,животински слики,Пејзаж слики,уште живот и цвет и сл.На reprodution слики на Van Gogh,Моне,Салвадор dali,Renior Da Vinci,Пикасо се многу жешко овде.Ние веруваме дека може да имаат огромен избор тука.Ние сме секогаш прави големи напори да ви дадат забава и неверојатна онлајн шопинг услуги.
Масла Descripitions : 100% handpainted на платно, не се печати, не постер. Сите Репродукции се со Висок квалитет. Платно Само, без да се поместуваат или врамени. Контактирајте со нас за дополнителни трошоци ако сакате да се монтира или се водат. 100% Пари гаранција за да се Гарантира. Лесно Се Враќа Политика. Трговија на големо цена, голема цел, голем попуст. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име Меѓународни стандардни големини : 20 "x 24" ( 50x60 cm ), 24" x 36" ( 60x90 cm), 30" x 40" ( 75x100 cm ), 36" x 48 "(90x120 cm ) , 40" x 60" ( 100x150 cm ), 48 "x 72" ( 120 x 180 cm ) , Сите прилагоди на големината на располагање .
Сопствени Слики ( Слика на Платно, Слика на Платно ) : 1. Вие само треба да направите е да ни испратите ваша слика или фотографија која сакате да ја насликал и нека се знае големината на кој сакав. 2. Ние ќе ви испратиме цена вклучувајќи го и превозот на трошоците на врата. 3. Нарачката е потврдено.Оставете ни го вашето точно превозот адреса и контакт телефонски број. 4.Ние ќе ви испратиме завршен сликарство фото по е-пошта за потврда пред пратката. Промените може да се направи ако не сте задоволни со некои дела од сликарството. 5. Брод Од пакетот, ве информираме следење бр.

Повеќе детали

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
87
Iid:
13412
M:
M2

Избор на купувачи