.

.

Artryst модерна дома декор уметност ѕидното сликарство море дното ајкула слика отпечатоци на платно 5 панел модуларен платно слика на ѕид

Artryst модерна дома декор уметност ѕидното сликарство море дното ајкула слика отпечатоци на платно 5 панел модуларен платно слика на ѕид

DEN 627.00 DEN 627.36

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Големина (Инчен):
Големина 1 Формулиран, Големина 2 Формулиран, Големина 2 Врамени, Големина 1 Врамени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Artryst
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Број На Модел На:
AR160
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
врамени
Од:
Кина
Платно:
Сјајни
мастило:
Животната средина пријателски
додаток:
Проширување завртка
Примена:
ѕидот декорација
Рамка:
1.5x2cm Дрво
Функција:
Вода и УВ доказ
Пакување:
Се намали филм и Картон
Виси Метод:
Подготвен да се откажам
обичај слика:
Прифатливо

Избор на купувачи