.

.

2017 Висок Квалитет Апстракт Светла Сонцето На Планетата Платно Печатење На Слика Модерна Уште Живот Ѕид Уметност Слика Дома Декор

2017 Висок Квалитет Апстракт Светла Сонцето На Планетата Платно Печатење На Слика Модерна Уште Живот Ѕид Уметност Слика Дома Декор

DEN 632.00 DEN 1238.40

Количина на стоки
Достапно на барање


без рамка : Платно Само
Ако ви треба рамка или други големина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно!
Големина : 1 Inch=2.5 cm големина : големина 1 : 10x20cmx2+10x25cmx2 големина 2 : 20x40cmx2+20x50cmx2 големина 3 : 30x60cmx2+30x80cmx2 оие Шоу
Превозот : 1). Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање. 2). Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . 3). Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. 4). Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т.н. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. 5). Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. 6). За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас.

Повеќе детали

Големина (Инчен):
Големина 1, Големина 2, 3 Големина
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
C542638
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
Gohipang
Предмети:
Пејзаж

Избор на купувачи