.

.

8KW, 220Vac, 1phase R404 reciprocating компресори погоден за преносни или мобилен ладење единици за ладна соба или замрзнувач соба

8KW, 220Vac, 1phase R404 reciprocating компресори погоден за преносни или мобилен ладење единици за ладна соба или замрзнувач соба

DEN 17100.00 DEN 18000.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Енергетски ефикасен и сигурен reciprocating компресори за домаќинство фрижидери и замрзнувачи, климатизација и комерцијални ладење апликации вклучувајќи foodservice да одиме во ладилници. Филозофите на херметичкиот reciprocating компресор користи пистонс управувано од страна на вратило да ја испорача ладилни на висок притисок од ниско страна на високо страна на разладниот систем.

Повеќе детали

Тип:
Сладолед Создателот Делови
Број На Модел На:
QR-58-S

Избор на купувачи