.

.

2013 Совршена девојка надвор од хип-хоп англиски знаме капа мода turban windproof топла капа 2color 1pcs сосема нов пристигне

2013 Совршена девојка надвор од хип-хоп англиски знаме капа мода turban windproof топла капа 2color 1pcs сосема нов пристигне

DEN 511.00 DEN 623.52

Количина на стоки
Достапно на барање

сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја кога цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака на производот опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество manasses се ( еластични ) . бела 282 manasses се ( еластични ) . сива 275 детали за производот
:
: t2030
: памук, полиестер
: капа максимална : 27cm , периметар : капа 52cm , ( соодветен за обемот на главата : 50-60cm )
: мека
: умерена , 2 слој
: Големина одговара на сите
: еластичен
боја : сива , бела
погоден за пол : женски
погоден сезона : пролет , лето , есен , зима
: рачно перење , машина перат
ве молиме видете подолу до мапата . . . . . .
подолу е бела
подолу е сива
сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја кога цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
драг пријател
02.06-02.25 е нашата Кинеската Нова Година празник
сите прашања ќе бидат разгледани во текот на работниот ден
се надевам дека ќе може да се разбере
убав ден
продавачот
Kagenmo Бренд Вовед
Kagenmo е роден во 2012 година во Провинцијата Guangdong Qingyuan град на мали работилници.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
Kagenmo
обод шапка:
Никој
круна:
КУПОЛАТА
Периметар на шапка:
прилагодлив
Обемот:
52cm
Длабоко:
27CM
Големина:
50-60

Избор на купувачи