.

.

До 2015 Кул човек надвор од хип-хоп англиски знаме капа мода зима и пролет топла капа 2color 1pcs сосема нов пристигне

До 2015 Кул човек надвор од хип-хоп англиски знаме капа мода зима и пролет топла капа 2color 1pcs сосема нов пристигне

DEN 511.00 DEN 623.52

Количина на стоки
Достапно на барање


сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време
одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја
кога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество големина одговара на сите ( еластични ) . бела 708 големина одговара на сите ( еластични ) . сива 885 детали за производот
драг пријател
02.06-02.25 е нашата Кинеската Нова Година празник
сите прашања ќе бидат разгледани во текот на работниот ден
се надевам дека ќе може да се разбере
убав ден
продавачот
Kagenmo Бренд Вовед
Kagenmo е роден во 2012 година во Провинцијата Guangdong Qingyuan град на мали работилници. Скоро пет години е посветена на производство и развој на капи. Професионална изработка на безбол капи, спортски капи, рибар шапка и така натаму. Постојниот висок квалитет партнер фабрики. Корпоративна култура : Од основањето на компанијата, која Секогаш ги почитуваат квалитетот на прво место, клиенти прво, кредибилитетот на првата цел. Да се изгради на Кина професионални ззп бренд како цел. Прв клиент : слушање на клиентите гласот, за да се исполнат барањата на клиентите, да надмине очекувањата на клиентите.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Plaid
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
Kagenmo
обод шапка:
Никој
круна:
КУПОЛАТА
Текстура:
памук полиестер меша
Периметар на шапка:
прилагодлив
Обемот:
57cm
Длабоко:
26cm
Големина:
50-62cm
еластичен:
Имаат

Избор на купувачи