.

.

3000Pcs/Многу Отворени Врвот Алуминиумска Фолија Mylar Вакуум Кеси Торба Топлина Запечатување Пакување на Храна Пакет Торбичка Рамен Џеб 2 Боја

3000Pcs/Многу Отворени Врвот Алуминиумска Фолија Mylar Вакуум Кеси Торба Топлина Запечатување Пакување на Храна Пакет Торбичка Рамен Џеб 2 Боја

DEN 4656.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Димензии :
Пакет Количина : 3000 Парчиња во многу
Дебелина : 0.08 mm/страна (3.1 мили)
Боја : Виолетова, Портокалова
Материјал : Алуминиум Фолија
Функција : Солза Рецка, Рамни Џеб, Отворете Врвот, Вакуум Торба, Топлина Печат
Употреба : Бонбони, Ужина, Кафе, Чај, Суво Овошје, Ореви , Грав, Зрна, Прашина Мало Пакет
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Повеќе детали

боја:
Виолетова 5x8cm, Виолетова 6x9cm, Виолетова 7x10cm, Виолетова 9x13cm, Портокал 5x8cm, Портокал 6x9cm, Портокал 7x10cm, Портокал 9x13cm, Портокал 8x12cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Употреба:
Храна
Капацитет:
80ml
Број На Модел На:
5x8cm - 9x13cm
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
PABCK
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Дебелина:
8 жица
Спецификација:
4 Size
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Производот:
храна за складирање торба

Избор на купувачи