.

.

3.5-8ММ КС ИРИС Авто Varifocal Зум CCTV Леќа Ф1.4 прирачник Lris Камера Lense за 1/3 &1/4 CCD

3.5-8ММ КС ИРИС Авто Varifocal Зум CCTV Леќа Ф1.4 прирачник Lris Камера Lense за 1/3 &1/4 CCD

DEN 551.00 DEN 648.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Нови КС Ф1.4 прирачник Lris 3.5-8ММ CCTV Леќа за боја, Б/W Камера
Карактеристики :
* Упатство Ирис Фиксни Фокални / Ротирачки-Објектив Фокусна
* Ротирачки-Фокусна 3.5-8mm
* Бленда F/1.4
* За зумирање и Фокусирање : Прирачник
* Image format 1/3 инчен
* Ангел на гледање 95°45'~44 °6'
* CS mount
* Минимум објект растојание 0.5 m
* Големина : 38×44×37
* Нови во кутија
* Погоден за камери со или 1/3" или 1/4" сензор.
Пакет Се Вклучени :
1 X Нови 3.5-8мм CS Mount Fixed Фокусна / Ротирачки-Фокусна CCTV Леќа
Гаранција Термин : Една Година Гаранција
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Зачувам, други начини ве молиме контактирајте со нас.
2. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е ефтино, или не ги најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
3. Купувачи одговор за сите даночни или ДДВ под никакви околности.
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплатата.
2. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
3. Ние обезбедуваме 12 месеци Гаранција, ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 5 дена од денот на испорака. Ние обезбедуваме услуга за замена на неисправни предмети.
Повратни информации :
1. Ние ќе се направи позитивни повратни информации автоматски по добивањето на позитивен фидбек. Ние ќе го цениме вашиот позитивен фидбек.
2. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме E-mail мене со вашиот проблем пред да замине негативно/неутрален повратни информации или отворен спор, ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти.

Повеќе детали

Бренд Име:
SWUNTHENGDZ
Број На Модел На:
A73
Фокусна Должина:
3.5-8mm
Агол:
95.45-44.6 степени
Отворот:
Ф1.4

Избор на купувачи