.

.

25мм видео надзор Камера IR Одбор Леќа видите 70m 12 степени за двете 1/3 и 1/4 CCD lense

25мм видео надзор Камера IR Одбор Леќа видите 70m 12 степени за двете 1/3 и 1/4 CCD lense

DEN 286.00 DEN 336.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Нов Одбор 25мм IR LENSE За видео надзор за Безбедност на Камера
Карактеристики :
25мм 12° IR одбор lense за CCTV камери има стандард M12x0.5 тема, погодна за двете 1/3" и 1/4" CCD чипсети, со отворот на Ф1.6.
Стандард M12x0.5 тема
Слика формат за двете 1/3" и 1/4" CCD
Спецификации :
Агол на Гледање : 12°
Дистанца на Гледање : 70m
Фокусна Должина : 25mm
Назад Фокусна Должина : 5.44 mm
Формат : 1/3", 1/4"
F/No : 1.6
Планината тема : 12x0.5
Тежина : 8g
Пакувањето се вклучени :
1× 25mm видео надзор IR Одбор Леќа видите 70m за двете 1/3" и 1/4" CCD Камера
Гаранција Термин : Една Година Гаранција
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Зачувам, други начини ве молиме контактирајте со нас.
2. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е ефтино, или не ги најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
3. Купувачи одговор за сите даночни или ДДВ под никакви околности.
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплатата.
2. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
3. Ние обезбедуваме 12 месеци Гаранција, ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 5 дена од денот на испорака. Ние обезбедуваме услуга за замена на неисправни предмети.
Повратни информации :
1. Ние ќе се направи позитивни повратни информации автоматски по добивањето на позитивен фидбек. Ние ќе го цениме вашиот позитивен фидбек.
2.

Повеќе детали

Бренд Име:
SWUNTHENGDZ
Број На Модел На:
A62
Фокусна Должина:
25mm
Агол:
12 степени
Дистанца на Гледање:
70m
Формат:
за двете 1/3 и 1/4 CCD
Планината нишка:
M12x0.5

Избор на купувачи