.

.

Модерна Девојка Црна Лента Чипка-up Chocker Мода Злато сина Боја Кристал Геометриски Ѓердан 585 Накит Додатоци

Модерна Девојка Црна Лента Чипка-up Chocker Мода Злато сина Боја Кристал Геометриски Ѓердан 585 Накит Додатоци

DEN 627.00 DEN 704.64

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Метална боја:
ѓердан
Главниот Камен Боја:
Сино, Јасно
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Акрилик
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
xl00468
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
1-4CM
производство име:
Модерна Девојка Црна Лента Чипка-up Chocker
Оригиналното Место:
Кина
Боја:
како Слика
Стил:
Моден
Број На Модел На:
xl00468
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Лента

Избор на купувачи