.

.

Мајка Ден е Подарок Сјајна Црвена Rib Ѓердан

Мајка Ден е Подарок Сјајна Црвена Rib Ѓердан

DEN 598.00 DEN 672.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Подолу е нашата Мајка Ден е Подарок Сјајна Црвена Rib Ѓердан информации и нашата компанија информации :
Производство
Мајка Ден е Подарок Сјајна Црвена Rib Ѓердан
Материјал
Легура
Место на Потекло
Qingdao
Време на испорака
За 30 дена
Пакување
Како вашата потреба,
но, треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание
Имаме многу стилови на нови produciton во складирање
за овие производство можеме да го испрати во кратко време.
Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите
Ние можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан, обетки ,белегзија,hairpin прстен и така натаму.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица ,прстени
Материјал :
1.Бакар,челик и други легури е во ред,
2.На позлата и материјал може да се направи со олово и никел и кадмиум слободни
Delivert&плаќање :
1.Цел ќе биде завршен во времето, и испрати како цел потребни
2.Ние треба 20-30 дена за да се заврши продукции
3.Брод и воздухот се во ред
4.Плаќање : T/T
5.Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 4 причини за вас да се избере нас :
1.Ние сме биле во овој години, за многу години,
па ние може да го направи подобро што другите во иста цена
2.Ние имаме сопствено производство фабриката
ние може да се строго контрола на производството квалитет и цена
3.Нашата компанија постоечките производи имаат одредена сума во инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по вашата исплата , не треба да се чека
4.

Повеќе детали

Метална боја:
ѓердан
Главниот Камен Боја:
Црвена, Жолта
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Повик/Спортски
Pendant Големина:
1-4CM
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Змија Синџир
Должина:
20-80CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
xl00626
Бренд Име:
BALANBIU
производство име:
Мајка Ден е Подарок Сјајна Црвена Rib Ѓердан
Оригиналното Место:
Кина
Боја:
Како сакате
Пакување:
Како сакате
Стил:
накит стил
Број На Модел На:
N00626
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
ФОБ порт:
Qingdao

Избор на купувачи