.

.

Природни Црвени корални 8-12mm прекрасна Нерегуларни монистра убава синџир ѓердан ѓердан за жените накит одлуки 20inch MY4056

Природни Црвени корални 8-12mm прекрасна Нерегуларни монистра убава синџир ѓердан ѓердан за жените накит одлуки 20inch MY4056

DEN 524.00 DEN 748.32

Количина на стоки
Достапно на барање


За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Стил:
Класичен
Материјал:
Корални
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Пол:
Жените
Pendant Големина:
NO
Број На Модел На:
MY4056
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
моден накит
Компатибилност:
no
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на купувачи