.

.

жолта 10мм камен калцедон jades круг бисери ѓердан за жените топла продажба елегантен партија свадби синџир накит 18inch MY4052

жолта 10мм камен калцедон jades круг бисери ѓердан за жените топла продажба елегантен партија свадби синџир накит 18inch MY4052

DEN 247.00 DEN 379.68

Количина на стоки
Достапно на барање


За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MY4052
Pendant Големина:
no
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура,Ниту Еден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
no
Функција:
ѓердан
боја:
Жолта
Големина:
10мм
Должина:
за 18inches
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
jade џаспер

Избор на купувачи