.

.

Неверојатен Пресврт во Сингапур синџир жолто злато на ѕвонење Pendant Ѓердани камео гроздобер мода накит LN102A

Неверојатен Пресврт во Сингапур синџир жолто злато на ѕвонење Pendant Ѓердани камео гроздобер мода накит LN102A

DEN 187.00 DEN 301.44

Количина на стоки
Достапно на барање


Чекор 1 . Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.
Чекор 2 . Направи на раскрсницата на хартија.
Чекор 3 . Мерење на должина,тогаш се circomference.
Само prong поставување со рака!
1. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3. Секој стил се тестира ,и да го положат
4. Три Животната Средина Позлатен
5.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.

Повеќе детали

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
LN102A
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ayowei
Pendant Големина:
Никој
Метали Тип:
сребро pleated
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Метали Тип:
злато позлатен
Метал Печат:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Накит Тип:
Ѓердани
Метална боја:
роуз злато позлатен
Поставување Тип:
Никој
квалитет:
1 buc
Ѓердан Тежина:
10.95 g
Должина:
Perimeter about 60cm

Избор на купувачи