.

.

Хаваи Сјајна Злато Портокалова Боја Жолта Изјава Ѓердан Буци Ѓердан

Хаваи Сјајна Злато Портокалова Боја Жолта Изјава Ѓердан Буци Ѓердан

DEN 200.00 DEN 224.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Подолу е нашата Хаваи Сјајна Златен Портокал Топаз Ѓердан информации и нашата компанија информации :
Производство
Хаваи Сјајна Златен Портокал Топаз Ѓердан
Материјал
Легура
Место на Потекло
Qingdao
Време на испорака
За 30 дена
Пакување
Како вашата потреба,
но, треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание
Имаме многу стилови на нови produciton во складирање
за овие производство можеме да го испрати во кратко време.
Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите
Ние можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан, обетки ,белегзија,hairpin прстен и така натаму.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица ,прстени
Материјал :
1.Бакар,челик и други легури е во ред,
2.На позлата и материјал може да се направи со олово и никел и кадмиум слободни
Delivert&плаќање :
1.Цел ќе биде завршен во времето, и испрати како цел потребни
2.Ние треба 20-30 дена за да се заврши продукции
3.Брод и воздухот се во ред
4.Плаќање : T/T
5.Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 4 причини за вас да се избере нас :
1.Ние сме биле во овој години, за многу години,
па ние може да го направи подобро што другите во иста цена
2.Ние имаме сопствено производство фабриката
ние може да се строго контрола на производството квалитет и цена
3.Нашата компанија постоечките производи имаат одредена сума во инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по вашата исплата , не треба да се чека
4.

Повеќе детали

Метална боја:
ѓердан
Главниот Камен Боја:
Портокал
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
xl00648
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
BALANBIU
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
1-4CM
Пол:
Унисекс
производство име:
Хаваи Сјајна Златен Портокал Топаз Ѓердан
Оригиналното Место:
Кина
Боја:
Како сакате
Пакување:
Како сакате
Стил:
накит стил
Број На Модел На:
N00648
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
ФОБ порт:
Qingdao

Избор на купувачи