.

.

6 Бои со Висок квалитет дрво монистра Синџир Ѓердан Топката Синџир дрво ѓердан за Хип хоп

6 Бои со Висок квалитет дрво монистра Синџир Ѓердан Топката Синџир дрво ѓердан за Хип хоп

DEN 70.00 DEN 74.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Ѓердан Lenght : 36 Inches монистра, големина : 8mm
Материјал : добар квалитет дрво монистра

Повеќе детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
000
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
YEYULIN
Материјал:
Дрво
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
36inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
H1020

Избор на купувачи