.

.

Вистински 10мм пурпурна камен калцедон jades круг монистра висок степен на жените ѓердан фабрика штекер топла продажба накит 18inch MY4080

Вистински 10мм пурпурна камен калцедон jades круг монистра висок степен на жените ѓердан фабрика штекер топла продажба накит 18inch MY4080

DEN 221.00 DEN 276.00

Количина на стоки
Достапно на барање


За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Pendant Големина:
no
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Камен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MY4080
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
моден накит
Компатибилност:
no
Метали Тип:
сребро позлатен
боја:
Виолетова
Големина:
10мм
Должина:
за 18inches
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
jade џаспер

Избор на купувачи