.

.

Трговија на големо цена 7-8мм слатководни бисер ѓердани за жените барел ориз монистра 68inch накит жените партија свадби подароци YE2098

Трговија на големо цена 7-8мм слатководни бисер ѓердани за жените барел ориз монистра 68inch накит жените партија свадби подароци YE2098

DEN 829.00 DEN 1105.44

Количина на стоки
Достапно на барање


Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $6,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $6 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно ,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји. 5.големина или се вклопуваат issues The големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас. 6.Боја mismatchdifferences во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
no
Број На Модел На:
YE2098
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бисер Форма:
Ориз
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Функција:
ѓердан
Компатибилност:
no
боја:
Бела
Големина:
7-8mm
Должина:
за 68inches
Обликот:
барел ориз

Избор на купувачи