.

.

10мм црна природни јужна морска школка бисер ѓердани за жените топла продажба фабрика штекер накит свадби партија подароци 18inch MY4053

10мм црна природни јужна морска школка бисер ѓердани за жените топла продажба фабрика штекер накит свадби партија подароци 18inch MY4053

DEN 280.00 DEN 373.92

Количина на стоки
Достапно на барање


За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MY4053
Pendant Големина:
no
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Класичен
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит
боја:
Црна
Должина:
за 18inches
Големина:
10мм
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на купувачи