.

.

7Colors Шик Макси Ѓердан Огледало Pendant Ѓердани Накит Colar Feminino Collares Mujer Подароци Чаша Сушени Цвеќиња Ѓердани

7Colors Шик Макси Ѓердан Огледало Pendant Ѓердани Накит Colar Feminino Collares Mujer Подароци Чаша Сушени Цвеќиња Ѓердани

DEN 42.00 DEN 60.00

Количина на стоки
Достапно на барање

7 Colors Шик Макси Ѓердан Огледало Pendant Ѓердани Накит Colar Feminino Collares Mujer Подароци Чаша Сушени Цвеќиња Ѓердани
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Метал : Цинк Легура
Боја : Покаже како слики
Материјал : Стакло + Растенијата Исушени Цвеќиња
Pendant Големина : 41*39 MM
Синџир Должина : 60 CM

Повеќе детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Houbian
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
жените ѓердан
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Pendant Големина:
41*39 MM
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
pendant ѓердан
Тип На Објект:
ѓердан

Избор на купувачи