.

.

KIVN Мода Накит Сина Балерина Самовила Месечината Ѕвезда Кубни Циркони Женска Девојки Булчински Свадба Pendant Ѓердани Роденден Подароци

KIVN Мода Накит Сина Балерина Самовила Месечината Ѕвезда Кубни Циркони Женска Девојки Булчински Свадба Pendant Ѓердани Роденден Подароци

DEN 456.00 DEN 785.76

Количина на стоки
Достапно на барање


Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал,црна и бела родиум(две тон) галвански Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика.. најдобрите Продавачот! Одлична цена!100% Гаранција За Квалитет !Брза Испорака - Лесно се Врати Ако ви се допаѓа Tinkerbells, Самовили и Pixie прашина или имаат девојки кои не, ова Самовила Tinkerbell ѓердан е за вас. Крилјата се украсен со сина, тиркизна или кубни циркони камења, давање на парче на светкавиот и елегантен изглед. Оваа бајка парче накит е одличен роденденски подарок идеја за млади девојки кои сакаат самовили самовила и ѓердани. Што може да направи било девојче среќни и да им даде да го носат овој самовила шарм и нека уживаат омилен лик меѓу многу девојки. Пар ова со еден синџир, Тоа е прилагодлив rolo синџир 16 инчен синџир кој може да се прошири до 18 инчи да се направи ова во една убава самовила ѓердан.

Повеќе детали

Метална боја:
родиум
Главниот Камен Боја:
ТИРКИЗНА
Должина:
18inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
51OLA1895
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Pendant Големина:
18mm
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
KIVN
Метали Тип:
Дувачкиот

Избор на купувачи