.

.

GOKADIMA 2017 Нови Mens Ѓердан Синџир Модата Партија не ' Рѓосувачки Челик Накит за Подарок 60cm 7mm, WN031

GOKADIMA 2017 Нови Mens Ѓердан Синџир Модата Партија не ' Рѓосувачки Челик Накит за Подарок 60cm 7mm, WN031

DEN 373.92

Количина на стоки
Достапно на барање


Бренд : GOKADIMA
Објектот Tyle : Синџир На Ѓердан
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 7mm ширина, должина : 45см, 50cm, 55cm, 60см
Тежина : 48g/pc (прибл.)
Прилики : Секојдневно носење / Подарок / Партија
Боја : како на сликата
Нерѓосувачки Челик Мажите Синџир Ѓердан
Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Мажите го направија дефекти не се гарантира ,како што се на штета по употребата ,оштетувања од вода и така натаму .
Ако не сте задоволни со вашите елементи ,можете да разменувате објектот,но купувачот е
одговорни за сите понатамошни на превозот обвиненија.
Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.Што можете да направите како оваа :
Чекор 1 : Директно да контактирате со нас преку Трговија со датотеки, или ни e-mail во рок од 7 дена откако ќе
добиете пакет.
Чекор 2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали.

Повеќе детали

Должина:
45cm, 50cm, 55cm, 60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
WN031
Бренд Име:
gokadima
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
n
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Компатибилност:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Подароци, Партија
Должина:
60cm

Избор на купувачи