.

.

Црвено Јаболко Glod Позлатен и Австриската Кристал Цвет Шарм Хривнија Накит За Жените

Црвено Јаболко Glod Позлатен и Австриската Кристал Цвет Шарм Хривнија Накит За Жените

DEN 537.60

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис :
Бренд : LZX
Материјал : Алуминиум&Австриската Кристал.
Тежина : 15g
Големина : 17cm
Обложено : 18 K Злато Позлатен
Пакување : Хартија, картон и Opp вреќа

Повеќе детали

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
1662543
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Prong поставување
Должина:
17cm
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Бренд Име:
LZX
is_customized:
Yes
Должина:
17cm

Избор на купувачи