.

.

Trendsmax 11mm Широк Спречување на Кубанската Црна 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Mens Момчиња Синџир Накит HB97

Trendsmax 11mm Широк Спречување на Кубанската Црна 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Mens Момчиња Синџир Накит HB97

DEN 493.00 DEN 657.12

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Метална боја:
11mm 7inch или 17cm, 11mm 8inch или 20cm, 11mm 9inch или 22cm, 11mm 10inch или 25cm, 11mm 11inch или 27cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Trendsmax
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
KHB97A
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Стил:
316l не ' рѓосувачки челик хривнија
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Ширина:
11mm
Length_customized:
Yes
Број На Модел На:
HB97
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Цел $200, Слободни DHL/EMS

Избор на купувачи